ÇOK NEDEN VAR !!!


Müşteri memnuniyet oranı95
Resim Kalitesi (Fotoğrafa kıyasla)94
Kullanım kolaylığı (rakiplerine kıyasla)100
Fiyat/özellik kıyaslaması99

Müşteri memnuniyet oranı Versiyon 5 satın alanların %95 gibi ezici çoğunluğu memnun kalmaktadır. Daha önce v2-v3-v4 alanlar arasında memnuniyet oranı daha azdı çünkü 3 boyuttta çizim yoktu. Şimdi 3 boyut olduğuna göre büyük çoğunluk çok memnun.

Resim Kalitesi programdan çıkan renderları (resimleri) göstereceğiniz 100 kişiden 94'ü bunun fotoğraf olduğunu düşünecektir.

Kullanım kolaylığı Optima Dekor tartışmasız kullanması en kolay mutfak çizim programıdır. Tartışmak isteyen varsa İzmir'e yol parası tarafımızca karşılanacaktır. 10 yaşındaki çocuk 10 dakikada mutfak çizmeyi öğrenemezse program kendisine hediye edilecektir. Kullanması o kadar kolay!!!

Fiyat/özellik kıyaslaması Fiyatlarımızı ve programda bulunan tüm ekstra özellikleri (kesim listesi, fiyatlama, ray dolap, seramik, vs.) rakipleri ile karşılaştırın ne kadar çok şeyi ne kadar ucuza aldığınıza şaşıracaksınız.

OPTIMA DEKOR MUTFAK VE İÇ TASARIM YAZILIMI


Biz hiç bir zaman Optima Dekor'un mükemmel olduğunu iddia etmedik. Optima'nın tabiki eksikleri, yanlışları var, kimin hangi programın eksiği yanlışı yokki..... (Eksikleri gidermek için, sizin yönlendirmeleriniz ışığında var gücümüzle çalışıyoruz) Burada önemli olan sizin verdiğiniz paranın karşılığında ne aldığınızdır. Satın aldığınız program verdiğiniz paranın hakkını veriyor mu?

YİNE İDDİA EDİYORUZ OPTİMA DEKOR VERDİĞİNİZ PARANIN HAKKINI FAZLASIYLA VERİYOR

İŞTE BİZDemo Kullanıcısı

den fazla müşteri

çalışan

yıllık geçmiş

Neden Bizi Seçmelisiniz


Biz son teknoloji yazılımı üretiyoruz

Ekibimiz, yazılımdan desteğe ve satış elemanına kadar size en iyi hizmeti ve ürünü en düşük fiyata sunmak için çalışıyor. Sizin işinize nasıl daha fazla değer katabileceğini sürekli araştırıyor.

Size önem veriyoruz

Siz ve işiniz bizim için çok değerlisiniz. Biz de sizin sayenizde kazanç sağlıyoruz ve bunun bilincinde olarak size ve işinize değer katmak istiyoruz. Bu sebeple yaptığımız herşeyi önce sizin için yapıyoruz.

Satış sonrası destekte rakip tanımıyoruz

Başka yerlerde en ufak başağrısı olduğunuzda sizi başlarından attıklarını biliyoruz. Optima'da her zaman saygı ile hizmet ve destek alacağınızı garanti ediyoruz. Aksi taktirde paranız iade.

Program Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1 - İlk önce kulanımı kolaymı? Test edin , deneyin. Görmeden , denemeden almayın.

2 - Resim kalitesi iyimi VE bu resmi kaç dakikada veriyor? Optima'da bu süre ortalama 1 dakikadır. Görmeden inanmayın, önce gözünüzle görün sonra alın.

3 - Programda sorun yaşadığınızda ki emin olun ne alırsanız alın sorun çıkacaktır. Size nasıl yardımcı oluyorlar. İşte burası çok önemli...

4 - Program günümüz tasarım ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Bu konuda sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda gerekli yenilik ve düzenlemeler sürekli olarak yapılmaktadır..

5 - Bilgisayar değiştirdiğinizde veya bilgisayarınız kaybolsa (çalınsa) ücretsiz yeni şifre alabiliyormusunuz? Biz bu durumlarda sizi üzmüyoruz..

Müşteriler ne diyor?


İADE GARANTİLİ TEK YAZILIM


Optima dekor mutfak, banyo, yatak odası, çocuk odası, yüklük, raylı-sürgülü dolap, portmanto, vestiyer, vs imalatı yapan tüm mobilyacı, marangoz dost ve arkadaşlarımız için biçilmiş kaftandır.

Programdan memnun kalmayanlara paralarını 30 gün içinde iade ediyoruz. İadede 390 TL işlem masrafı kesilir. Sınırsız şifre verilmiş ise iade yapılmaz. Diğer programlara sorun iade garantisi varmı?

BİZ OPTİMA'YA BU KADAR GÜVENİYORUZ

İŞTE BU NEDENLERDEN OPTİMA DİYORUZ