Ne Zaman İsterseniz


Pazartesi : Cuma 09:00 / 18:00 arası destek veriyoruz. Bu küçük programı bilgisayarınıza indirin.

Alpemix isimli uzaktan bağlantı programı kullanıyoruz.

İndirin ve çalıştırın göreceğiniz sayıları bize telefonda bildirin uzaktan bağlanıp yardım edelim.

01

Tavsiyemiz

Demo kullanırken veya Optima Dekor'u yeni satın aldığınızda, ilk önce program içindeki eğitim videolarını izleyin. Eğitim videoları Yardım menüsünde bulunur.

Mutlaka takılacağınız, size zor gelen yerler olacaktır. Program aslında çok kolay fakat daha önce başka program kullandıysanız eski alışkanlıklar sizin hızlı öğrenmenize biraz engel olacaktır. Optima aslında çok kolaydır.

Sizden ricamız eski alışkanlığınızı bir kenara bırakıp ilk defa çizim programı kullanıyormuş gibi yaparsanız daha hızlı öğreneceksiniz.

02

Duvar çizimi (ÖNEMLİ İZLEYİN)

Optima'da duvar çizmeyi öğrendinizmi gerisi çok kolay gelecektir. Yeni başlayanlar en çok duvar çiziminde takılmaktadır. Duvarı saat yönünde soldan sağa doğru çiziyoruz, sarı çizgi içeride kalacak. Tıklayıp sol tuşu bırakıyoruz fareyi sürüklüyoruz. Tekrar ediyoruz, sol tuşa basmadan fareyi sürün. En son ENTER basıp duvar çizimini bitirin.

03

Not alın

ilk günlerde takıldığınız yerde hemen telefona sarılmak yerine sorunları bir kenara not etmenizi tavsiye ederiz. Bir kaç gün içinde bu şekilde 5-10 soru biriktirin, daha sonra uzaktan bağlantı istediğinizde tüm sorularınız 15-20 dakika içinde çözümlenecektir.

04

Destek, Destek, Destek

Bizi aramaktan asla çekinmeyin. Programı satın alan veya demo kullanan tüm Optimacılara elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Bir yere takıldığınızda veya bir şey olmadığında hemen program da eksik var diye düşünmeyin. Büyük ihtimalle sizin istediğiniz program da var fakat siz nasıl olacağını bilmiyorsunuz. Eğer aradığınız program da yoksa lütfen bunu da bildirin eklemeye çalışalım. Programları insanlara benzetiyoruz, mükemmel veya hatasız program yoktur, önemli olan sizin ihtiyacınıza ne kadar cavap verdiğidir. Optima Dekor mutfak imalatçıları için en uygun yazılımlardan biridir.

SİZE DESTEK İÇİN VARIZ

Lütfen gerektiğinde arayın. Numaranızı kaydedip daha sonra sizi gerekli gereksiz aramıyoruz. Şirket politikası gereği siz arayın demeden biz aramayız.