f Mutfak çizim programı, çizim programı demo

DEMO İÇİN LÜTFEN ARAYIN, BİZ İNDİRİP YÜKLÜYORUZ


Demoyu biz indirip yüklüyoruz, size 15 gün deneme süresi veriyoruz. Programı 15 gün boyunca proje kaydet hariç full olarak kullanın.

Lütfen önce aşağıdaki canlı destek programını masaüstüne indirin. Sonra telefonda bize çıkan sayıyı söyleyin.
Alpemix harici ile bağlanamıyoruz.(CANLI DESTEK) ALPEMIX INDIR

TELEFON :
0232 345 9983
0232 348 7826
0232 486 8288

DEMO SORU-CEVAP


Demo kaç günlük?

Deneme süresi 15 gün

Demo da neler yapabilirim?

Satın alınan paket ile demo aynıdır, sadece proje kaydetme olanağı kısıtlanmıştır.

Demoyu neden biz yüklüyoruz?

Zamanla edindiğimiz tecrübelere göre Optima'nın demosunu sadece kullanıcılara bırakmak çeşitli sorunlara yol açıyor. Bunun sonucunda kaybeden hem Optima hemde kullanıcı oluyor. İşte bu sorunlardan bazıları 1) Demoyu indiriyorlar ama kuramıyorlar, eksik yükleme yapıyorlar 2) Demoyu düzgün kuruyorlar ama program başka bir sebepten çalışmıyor. 3) Program başarılı şekilde açılıyor ama kullanmayı bilmedikleri için (aslında çok kolay) demoyu tam anlamadan yarıda terkediyorlar.

Bu nedenlerden dolayı lütfen izin verin demoyu biz indirip çalıştıralım size 3-5 dakika bir tanıtım yapalım. Sonra ihtiyaç duyarsanız siz tekrar arayıp yardım istersiniz.

Demo çalıştı ama programı kullanamıyorum çok zor..

Burasını iddialı olarak söylüyoruz Optima zor değil aksine çok çok kolay kullanıcı dostu bir yazılımdır. Eğer daha önce eliniz başka bir programa alıştı ise o zaman bazı şeyleri farklı yapmak gerektiğinden zor gibi gelebilir.

Demoyu hemen kullanmak için ne yapmalıyım?

Program açılınca Yardım/Eğitim Videoları menüsünde program kullanımı hakkında kısa kısa sesi görüntülü videolar var. Lütfen bazılarını izleyin. Özellikle duvar çizimi....

Uzaktan internet ile bağlanıp nasıl yardım alırım?

Bunu 2 yolu var. 1- Bu sitede Destek sayfasına gidin ve oradan Teamviewer veya Alpemix uzak bağlantı programından birini indirin ve çalıştırın orada göreceğiniz sayıyı telefon ile bize bildirin. 2- Yol ise size verdiğimiz DVD içinde destek klasörü var bu 2 progra orada da bulunur.

Duvar çizimi (ÖNEMLİ İZLEYİN)

Optima'da duvar çizmeyi öğrendinizmi gerisi çok kolay gelecektir. Yeni başlayanlar en çok duvar çizimide takılmaktadır. Duvarı saat yönünde soldan sağa doğru çiziyoruz, sarı çizgi içeride kalacak. Tıklayıp sol tuşu bırakıyoruz fareyi sürüklüyoruz. Tekrar söylüyorum sol tuşa basmadan fareyi sürün. En son ENTER basıp duvar çizimini bitirin.

Ray Dolap (Sürgülü dolap eğitim video)(İZLEYİN)

Bu 5 dakikalık kısa videoda Ray dolap nasıl tasarlanıyor izleyin.

YARDIMCI PROGRAMLAR

Eğer hangi paketin size göre olduğunu bilemiyorsanız?

Lütfen arayın veya mail gönderin, yardımcı olalım. Sizin için en uygun maliyetli paketi birlikte seçelim.

LÜTFEN ARAYIN