Bizi Tanıyın


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ98
PİYASA HAKİMİYETİ(Demo dahil)34

KURUCU ORTAK İBRAHİM DOĞAN

Optima Dekor, 1997 yılında İzmir'de faaliyete başlamış bir şirkettir. 2008 yılı Temmuz ayından bu yana, 2000 üzerinde müşteriye, 1 merkez, 3 bayi ve 10 kişilik ekibimizle, iç mekan tasarımları konusunda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizi marangoz, mimar ve müteahitler oluşturmaktadır. Müşterilerimiz çizim programlarımızı, ağırlıklı olarak mutfak ve banyo çizimlerinde gerçek bir fotoğraf kalitesinde görüntü elde edip, bunu müşterilerine tasarım olarak sunmakta kullanmaktadırlar. Programlarımız piyasadaki tüm çizim programlarına göre çok daha kolay, hızlı ve uygun fiyatlıdır. Firmamız 12 yılı aşkın süredir, Optima Dekor isimli bu programların oluşturulması, geliştirilmesi, satışı ve satış sonrası teknik desteğinden sorumludur. İzmir Bayraklı Gümüş Plaza’da kendi ofisinde yerleşik olan firmamız ve ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

İbrahim Doğan Yazılım-Satış
Sevim Doğan Satış-Destek
Nurhayat Çankaya Satış-Destek
Serkan Bal Yazılım-Satış
Senayi Kırbaş Satış
Mert Aslan Yazılım-Satış

DEMO KULLANICISI

MÜŞTERİ SAYISI

SENEDİR PİYASADA(2008)

FUAR

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?


GÜCÜMÜZÜ DİREKT OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN ALMAKTAYIZ

Sizin ilgi ve desteğiniz Optima Dekor'u daha ileri seviyelere taşımamızı sağlayan en büyük itici güçtür. Her bir müşterimize buradan içtenlikle teşekkür ederiz.

SİZE ÖNERİMİZ

Bir iç dekorasyon, mutfak, banyo, tasarım, dizayn yazılımı satın almayı düşünüyorsanız. İlk önce demo sayfamızdan demo programı indirin birkaç gün inceleyin, eğer size uygun olduğuna karar verirseniz bizi arayın detayları konuşalım. Elinizle kullanmadığınız hiç bir programın resimlerine bakarak karar vermeyin.

SİZE SÖZÜMÜZ

Optima Dekor kullanıcısı olmaya karar verirseniz sizi her zaman dikkatle dinleyeceğimizden ve elimizden geldiğince isteklerinize karşılık vermeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

DOĞANLAR YAZILIM ŞİRKET FELSEFESİ

 • 1 - Müşteri her zaman haklıdır.
 • 2 - Müşterinin haksız olduğu durumlarda birinci kural geçerlidir.
 • 3 - Müşteri sorunlarına içtenlikle yardımcı olunur.
 • 4 - Satılan ürün ve hizmetlerde asla abartma ifadeler kullanılmaz.
 • 5 - Bilmediğimiz bir konuyu bilmediğimizi itiraf etmekten çekinmeyiz.
 • 6 - Önemli olan söz değil, yapmaktır

PROGRAM KRONOLOJİSİ

 • Optima Dekor v1 - 2008
 • Optima Dekor v2 - 2011
 • Optima Ray v1 - 2011
 • Optima Dekor v3 - 2012
 • Optima Ray v2 - 2014
 • Optima Dekor v4 - 2014
 • Optima Dekor v5 - 2016

Müşterilerimiz ne diyor?


Kullandığım en kolay en hızlı resim veren çizim programı Optima Dekor. Daha iyisini aramayın derim çünkü bulmanız zor olacak.

Rahmi Baytaroğlu

Titiz Mobilya - MANİSA

Programı satın aldıktan sonra verdiğiniz destek gönlümü fethetti. Güler yüzünüz, samimi ilginiz herşeyin para olmadığını kanıtlıyor.

Erhan Özbek

YeniKöylü Mobilya - TEKİRDAĞ

Bu programı v1 den beri kullanıyorum 9 sene olacak. Program da arkasındakiler de hiç üzmedi, verdiğim her kuruş helal olsun.

alisa milano
Serkan Gündoğdu

GünDoğdu Mobilya - İSTANBUL

Programa diyecek bir şeyim yok. Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. Ama size diyecek bir şeyim var, siz 10 numarasınız.

Ali Yaşar

YeniAy Mobilya - ADANA

Optima Dekor ile 2012'de tanıştım. Daha sonra 2 kez daha Diyarbakır mobilya fuarında görüştük. Tek cümlede imalatçı dostu bir yazılım diyorum.

Hüseyin Aruser

Aruser Mobilya - DİYARBAKIR